Share |

Автоматизація номерного фонду

Управління освітленням

Система керує групами освітлення, встановлює яскравість освітлення, створює кольорові гами для затишної атмосфери. Створює різні сценарії. Керує освітлення приміщення в залежності від часу доби.

Управління мікрокліматом

Функцію обігріву або кондиціонування повітря можна легко знизити або вимкнути у відсутності гостя в номері. Відключення систем обігріву і кондиціювання у вільних номерах дозволяє щорічно економити десятки тисяч доларів.

Управління гардинами

Гості можуть відкривати або закривати гардини, штори і жалюзі, перебуваючи при цьому в ліжку, використовуючи телевізор, приладову панель або сенсорний інтерфейс.

Будильник

Ця функція дозволяє гостям прокидатися під свою улюблену музику або телепередачу. Режим будильника може також передбачати зміни освітлення, температури або положення гардин.

Бездротовий доступ в Інтернет

Гості зможуть легко підключаться до бездротового Інтернету свого номера за допомогою ноутбуків, КПК, мобільних телефонів т.д.

Обслуговування номерів

Дана функція дозволяє гостям встановлювати такі режими як "відсутність" або "обслуговування номера" за допомогою будь-якого сенсорного екрана або телевізора в номері. Натисканням на відповідну кнопку, можна замовити прибирання апартаментів, зміну білизни